Rapla juhtis avaveerandi järel 23:21 ning poolajaks oli nende eduseis 47:38. Suuremaks kärises vahe viimase veerandajaga.

Raplale tõid Brandon Reginald Childress 19, Sven Kaldre 18 ja Al-Wajid Aminu 15 punkti. Hiljuti võistkonna liidrist Kristjan Kangurist ilma jäänud TalTechi kasuks viskasid Erik Keedus 17 ning Eric Schmalz 14 silma.

Raplal on kirjas nüüd 13 võitu ja kaheksa kaotust. TalTechil aga kaheksa võitu ning 11 kaotust. Tabeli Eesti osas on Rapla kolmandal ning TalTech viiendal positsioonil.

Enne mängu:

Meeskonna liidrist Kristjan Kangurist ilma jäänud TALTECH on 18 mänguga kogunud kaheksa võitu. Viimati kohtuti Rakvere Tarva meeskonnaga ja mäng võideti 90:85. Esimene veerandaeg kuulus 21:20 Rakverele, kuid poolajaks oli TALTECH üheksa punktiga juhtimas. Rakvere suutis kolmandal veerandajal vahet vähendada ja viimasel neljandikul mitmel korral ka paari viske kaugusele tulla, kuid TALTECH eduseisu käest ei andnud. Oliver Metsalu viskas TALTECH-i kasuks 16 punkti. Sander Viilup lisas 15 punkti.

Indrek Kajupank on TALTECH-i parimana visanud keskmiselt 10,7 punkti. Erik Keedus on võtnud 5,7 lauapalli, Eric Schmalz andnud 3,4 korvisöötu, Marek Ojamäe teinud 1,5 vaheltlõiget ja Karl Andres Matute Perner teinud 0,5 viskeblokeeringut.

Rapla on 20 mänguga 12 võitu kogunud. Eelmises mängus oldi võõrsil vastamisi Rakvere Tarvas meeskonnaga, keda võideti 84:72. Avaveerand kuulus Raplale 22:21 ja poolajaks juhiti 45:38. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Rakvere jaoks kaotusseis sama suur ning kuigi suudeti mängus püsida, õnnestus Raplal viimane neljandik samuti võita ja nii ka kogu mäng. Al-Wajid Aminu viskas Rapla eest 17 punkti ja võttis 7 lauapalli. 15 punkti tõid Roberts Freimanis ja Sven Kaldre, kellest esimene hankis veel 10 lauapalli.

Brandon Childress on Rapla parimana visanud keskmiselt 24,0 punkti ja teinud 3,5 vaheltlõiget. Roberts Freimanis on võtnud 8,5 lauapalli, Saimon Sutt andnud 4,2 korvisöötu ja Al-Wajid Aminu teinud 1,6 viskeblokeeringut.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis TALTECH 57:50 ja samuti kolmanda 77:74. Teises mängus oli Rapla parem 63:49.