Kui mängida jäi kolm minutit, oli Celtics veel 11 punktiga kaotusseisus, kuid Jaylen Browni tabamus viis nad viimaseks minutiks hoopis juhtima. Doncic vastas kolmesega ning Boston viigistas seejärel 107:107.

Lõpusekundiviske tabanud Doncic kogus üleplatsimehena 31 punkti ning sai kirja ka 10 lauapalli ja 8 korvisöötu, Jalen Brunson lisas 22 silma. Bostoni parimad olid Brown ja Jayson Tatum 29 ja 28 punktiga.

Lätlane Kristaps Porzingis ei saanud teist mängu järjest Dallast seljavigastuse tõttu aidata. Mavericksile (15-15) oli see seitsmes võit üheksa mängu jooksul. Läänekonverentsi tabelis hoitakse üheksandat kohta. Teise järjestikuse kaotuse saanud Celtics hoiab 15 võidu ja 16 kaotusega idakonverentsis kuuendat kohta.

Nugade peale läks ka Cleveland Cavaliersi (11-21) ja Atlanta Hawksi (13-18) kohtumine, mis lõppes esimese 112:111 (28:27, 30:28, 26:29, 28:27) võiduga. Clevelandi 10-mängulise kaotustejada aitas lõpetada uustulnuk Lamar Stevens, kes tegi 4,1 sekundit enne lõppu võidu toonud pealtpaneku.

Collin Sexton viskas võitjate parimana 29 punkti, Trae Young oli Atlanta resultatiivseim 28 punkti ja 12 lauapalliga.