Kodumeeskond juhtis juba 31. minutiks 2:0, kui täpsed olid Daichi Kamada ja Amin Younes. Robert Lewandowski lõi teisel poolajal ühe värava tagasi, kuid enamaks Bayern võimeline polnud. Poola koondislasele oli see Bundesligas tänavusel hooajal juba 26. (!) väravaks.

Frankfurt on võitnud Bundesligas võitnud viimasest kümnest mängust üheksa ning teinud ühe viigi. Eintracht on tabelis kerkinud neljandaks, liider Bayern jääb seitsme punkti kaugusele.

Magusa võidu sai Dortmundi Borussia, alistades Revierderbys 4:0 Schalke 04. Kaks väravat lõi Norra ründeäss Erling Braut Haaland, ühe värava lisasid Jadon Sancho ja Raphael Guerreiro.

Dortmund jätkab kuuendal kohal, neljandat kohta hoidev Frankfurt on kuue silma kaugusel. Tänavu vaid ühe võidu teeninud Schalke jätkab kindlalt viimasel real.