Veel teise veerandaja keskel oli Lakersil napp edu, kuid seejärel läks Nuggets oma teed. Avapoolaja lõpuks juhtis Denveri klubi 73:61. Nuggets kasvatas kolmanda veerandiga vahet veelgi ning võttis lõpuks 17-punktilise võidu.

Teisel veerandil jäi Lakers ilma Anthony Davisest, kes tegi liiga Achilleuse kannale. Davis enam mängu ei jätkanud, esmaspäeval ootab tähtmängijat ees juba MRT uuring. Davis oli Lakersi jaoks oluline lüli, kui 14 minutiga oli ta visanud juba 15 punkti.

Lakersi resultatiivseimaks kerkis LeBron James, kes viskas 22 punkti, noppis 10 lauapalli ja jagas 9 resultatiivset söötu. 19 punkti lisas Kyle Kuzma.

Jamal Murray viskas üleplatsimehena 25 punkti. Heas hoos oli Nikola Jokic, kelle arvele jäi 23 punkti, 16 lauapalli ja 10 resultatiivset söötu.

Portland Trail Blazers lõpetas Dallas Mavericksi neljamängulise võiduseeria, võites kohtumise 121:118 (34:25, 24:36, 45:30, 18:27).

Damian Lillard panustas võitu 34 punkti, lisaks jagas ameeriklane 11 resultatiivset söötu. Gary Trent juunior lisas 17 silma. Dallase täht Luka Doncic viskas üleplatsimehena 44 punkti. Kristaps Porzingis toetas teda 18 silmaga.