West Brom läks juba 2. minutil kohtumist juhtima, kui täpne oli Mbaye Diagne. Avapoolaja eelviimasel minutil viigistas seisu Bruno Fernandes.

Kuigi United valdas palli 73% mänguajast ning tegi kümme pealelöögi West Bromwichi seitsme vastu, siis ühest väravast enamat Manchesteri klubi ei suutnud. Veel kohtumise viiendal lisaminutil oli Unitedil hea võimalus, kui ohtliku pealelöögi tegi Harry Maguire. Endine Unitedi väravavaht Sam Johnstone oli aga ülesannete kõrgusel ning kindlustas koduvõistkonnale viigipunkti.

Viimasest viiest mängust vaid ühe võitnud United jätkab tabelis teisel kohal, aga liider Manchester City on seitsme punkti kaugusel. Lisaks on Cityl üks mäng varuks. West Bromwich jätkab eelviimasel positsoonil.

Päeva esimeses mängus suutis Wolverhampton pöörata 0:1 kaotusseisu Southamptoni vastu 2:1 võiduks. Southamptoni viis Danny Ings juhtima, aga külalistele tõid võidu Ruben Nevesi ja Pedro Neto tabamused.