Avaringis pärast esimese seti kaotust Suurbritannia esireketilt Johanna Kontalt vigastuse tõttu loobumisvõidu saanud Juvan pidi Egiptuse tenniseajalugu teinud Sherifiga maadlema kaks tundi ja 39 minutit, mis tolleks hetkeks oli pikim matš tänavusel naiste turniiril.

Pärast kolmanda seti esimest geimi oksendas sloveenlanna väljakule ning pärast mängu oma pingi kõrval prügikasti.

Sherifist sai teisipeäval esimene Egiptuse naistennisist, kes suure slämmi põhiturniiril mängu on võitnud.

Eelmisel aastal esimeses ringis pidama jäänud Juvani jaoks oli kolmandasse ringi pääsemine karjääri parim saavutus suurtel slämmidel. Täna katkestas tema edutee maailma 24. reket Jennifer Brady tulemusega 6:1, 6:3. Neljandas ringis kohtub Brady Kaia Kanepist jagu saanud Horvaatia tennisisti Donna Vekiciga.