Lakers oli suurema osa kohtumisest kaotusseisus, teise veerandaja keskel juhtis Thunder juba 20 punktiga. Viimase veerandi alguseks oli Thunderi edu aga kahanenud neljapunktiliseks (84:80). Tasavägine viimane veerandaeg lõppes juba 105:105 viigiseisul. Lakers sai lisaajal napi 114:113 võidu. Thunderil oli veel loetud sekundid enne lõppu võimalus mäng enda kasuks pöörata, aga LeBron James sai otsustaval hetkel kirja vaheltlõike.

Jamesi arvele jäi Lakersi resultatiivseimana 25 punkti. Montrezl Harrell lisas 20, Dennis Schröder 19 punkti. Thunderi poolelt vastasid Al Horford 25 ja Kenrich Williams 24 punktiga.

Magusa võidu sai ka Phoenix Suns, olles 125:124 parem Milwaukee Bucksist. Suns tegi viimasel veerandil 118:116 eduseisus 6:0 spurdi, aga Bucks suutis viigistada seisu 124:124 peale. Otsustavaks sai lõpuks Devin Bookeri täpne vabavise pool minutit enne normaalaja lõppu.

Booker viskas võitjate resultatiivseimana 30 silma. Chris Paul panustas võitu 28 punkti. Üleplatsimeheks kerkis Bukcsi superstaar Giannis Antetokounmpo, kes viskas hooaja kõrgeimad 47 punkti. Lisaks jäi kreeklase arvele 11 lauapalli.

Ühepunktilise võite nägi aga möödunud ööl veelgi. Kolmanda järjestikuse võidu teenis Dallas Mavericks, alistades 118:117 (33:32, 19:20, 29:28, 37:27) Atlanta Hawksi.

Kolmikduubliga säras Luka Doncic, kes kogus 28 punkti, 10 lauapalli ja 10 söötu. Jalen Brunson lisas 21 silma, Kristaps Porzingis 15 punkti. Hawksi mängumees John Collins viskas üleplatsimehena 33 punkti. Korraliku kaksikduubli sai kirja Trae Young (25 punkti, 15 lauapalli).