Normaalajal kumbki meeskond väravaid ei löönud, mis tähendas, et ees ootas lisaaeg. Kohtumise ainsa värava lõi 97. minutil vahetusest sekkunud Scott McTominay. Heas hoos poolkaitsjal on viimase kolme mänguga kirjas kolm väravat.

"Me vajasime head tulemust ja head tuju, sest olime pärast Evertoniga kohtumist madalas seisus," sõnas Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer, viidates möödunud nädalavahetusel toimunud matšile, kus Everton teenis viimase minuti väravaga Unitedi vastu 3:3 viigi. "Seda oli raske seedida, aga mängijad olid väga keskendunud ning tegid nüüd oma töö ära."

FA karikasarjas on koha veerandfinaalis kindlustanud ka Bournemouth. Tänavuseks hooajaks Inglismaa esiliigasse langenud Bournemouth oli 2:0 parem Premier League'i klubist Burnleyst.