Edinson Cavani viis 24. minutil võõrustajad juhtima. Avapoolaja lõpus duubeldas Bruno Fernandes iluväravaga Unitedi eduseisu.

Teine poolaeg algas aga Unitedi jaoks šokeerivalt, kui juba 52. minutiks oli seis 2:2. Evertoni poolelt sai Abdoulaye Doucoure jala valgeks 49. minutil, loetud minutid hiljem viigistas sesu James Rodriguez. 70. minutil viis Scott McTominay Unitedi taas juhtima, aga viimane sõna jäi siiski Evertonile. Kohtumise viiendal lisaminutil viigistas seisu Dominic Calvert-Lewin.

Uhke tähiseni jõudis Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer, kellele see oli 100. mänguks Premier League'is peatreenerina. 18 mängu sai ta kirja Cardiffi juhendajana, 82 kohtumist on tulnud Unitedi eesotsas.

United jätkab tabelis 45 punktiga teisel kohal. Linnarivaal Manchester City on kogunud kaks punkti rohkem, seejuures on neil ka kaks mängu varus. Everton hoiab 37 silmaga kuuendat kohta.