Eestlannade resultatiivseim oli Janne Pulk 12 punktiga, 10 silma lisas Kadri Ann Lass. Merike Anderson ja Martha-Liisa Oinits panustasid kaheksa punktiga.

Võitjate suurimaks punktitoojaks kerkis 23 silma visanud Melisa Brcanovic. Kahekohalise punktiarvuni jõudis veel Courtney Alexandria Hurt (16p).

Eesti jäi C grupis kuue kaotusega viimaseks. Bosnia ja Hertsegoviina lõpetas alagrupi viie võidu ja ühe kaotusega. Veel on viimast korda omavahel mängimata Venemaal (4-1) ja Šveitsil (2-3).


ENNE MÄNGU:

C-alagruppi kuuluv Eesti on seni kaotanud kõik viis kohtumist. Viimati jäädi kaks päeva tagasi alla Venemaale numbritega 35:79.

Visketabavusega hädas olnud Eesti naiskond jäi avaveerandi järel 11:23 kaotusseisu. Teisel mänguperioodil piirdusid eestlannad vaid seitsme punktiga ning tugevad vastased haarasid poolajaks 45:18 eduseisu. Kolmas veerandaeg mängu muutust ei toonud, venelannad võitsid selle 24:10. Otsustavale neljandikule mindi seega võõrustajate 69:28 juhtimisel. Venemaa ei lasknud ka kohtumise lõpus jalga sirgeks ja võttis lõpuks kindla võidu.

Võitjate parimana kogus Raisa Musina 17 punkti, Daria Kuriltšuk lisas 14 ja Elizaveta Komarova 13. Maria Vadejeva tegi 11 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli. Kadri-Ann Lass oli Eesti naiskonna parim 17 punktiga.

Pääsu finaalturniirile kindlustanud Bosnia naiskond kohtus samal päeval Šveitsiga ja võttis 67:62 võidu.

Tänane kohtumine Orenburgis algab Eesti aja järgi kell 13.30 ning seda on võimalik vaadata alljärgnevalt lingilt: