Ball viskas Utah Jazzi vastu 34 punkti, andis kaheksa resultatiivset söötu ja hankis neli lauapalli. 19-aastase ameeriklase suurepärane mäng Hornetsit aga kaotusest ei päästnud, sest Jazz võitis 138:121.

Parima uustulnuka auhinda jahtiv Ball on nüüd kogunud keskmiselt 13,6 punkti, 6 resultatiivset söötu ja 5,8 lauapalli mängu kohta, näidates 43,5%-list visketäpsust (sh kolmesed 33,7%). Kõigis nendes kategooriates on Ball hetkel parim rookie.

Jazzi poolel viskas Donovan Mitchell resultatiivseimana 30 punkti. Rudy Gobert panustas võitu 12 silma ja 15 lauapalli.

Nikola Vucevic jõudis NBA-s isikliku punktirekordini, kui viskas Orlando Magicu 123:119 võidumängus Chicago Bullsi vastu 43 punkti (visked mängust 17/29). Lisaks hankis võimas tsenter 19 lauapalli.
Soomlane Lauri Markkanen pidi selle kohtumise kolmanda veerandaja alguses õlavigastuse tõttu pooleli jätma. Soomlane jõudis 17 minutiga visata 13 punkti ja võtta viis lauapalli.