Enne tänast seitse järjestikust mängu kaotuseta püsinud ja neist viis võitnud Arsenal asus küll 32. minutil Nicolas Pepe meisterlikust väravast juhtima, kuid avapoolaja lõpuminutil teenis Wolverhampton penalti, mille realiseeris Ruben Neves. Ühtlasi sai David Luiz selles penaltiolukorras Willian Jose vastu tehtud vea eest punase kaardi ja jättis Arsenali vähemusse.

Kohe teise mängupoole avaminutitel viis Portgali koondise vanameister Joao Moutinho Wolvesi ilusast ja täpsest kauglöögist juhtima 2:1.

Kakskümmend minutit enne kohtumise lõppu sai teinegi Arsenali mängumees - väravavaht Bernd Leno - punase kaardi. Kohtunik saatis Leno platsilt minema, kuna puurivaht puutus Adama Traore rünnakut takistades väljaspool oma karistusala palli käega.

Arsenal on 22 vooruga kogunud 31 punkti ning asetseb tavapäratul 10. kohal. Wolverhampton tõusis tänu võidule 26 punktiga 14. positsioonile.

Tabeli kahe viimase meeskonna lahingus alistas Sheffield United täna 2:1 West Bromwichi.

Manchester United tõusis liidrikohta jagama

Hilisõhtustes mängudes alistas Manchester United koguni 9:0 Southamptoni ja Crystal Palace 2:1 Newcastle Unitedi.

Southampton jäi juba teisel minutil Alexandre Jankewitzi eemaldamise järel vähemusse ning United karistas selle kiiresti ära. Järgmise pooltunniga sündis neli väravat, mille lõid Aaron Wan-Bissaka, Marcus Rashford, Edinson Cavani ja palli oma võrku saatnud Jan Bednarek.

Teise poolaja keskel lisasid kaheminutilise vahega värava Anthony Martial ja Scott McTominay, lõppseisu vormistasid lõpuminutitel Bruno Fernandes penaltist, teistkordselt sihile jõudnud Martial ja Daniel James. Penaltiolukorra eest saatis kohtunik väljakult minema ka teise Southamptoni mehe - Jan Bednareki.

Ole Gunnar Solskjaeri hoolealustel on nüüd sarnaselt Manchester Cityle 44 punkti, kuid Cityl on kaks mäng vähem peetud.