"Suurima rõõmuga liitun Nõmme Kaljuga. Klubi juhatus, treenerid ja mängijad on väga suurte ambitsioonidega. Pärast kaheksa kuud kestnud pausi professionaalses jalgpallis on Kalju just see, mida praegu vajan. Mängijana pole mul jalgpallis veel kõik öeldud,” kommenteeris Lepmets uut lepingut klubi kodulehele.

“Lepmets on suurte kogemustega väravavaht, kellelt on palju õppida ja kellel on veel palju anda. Mul on väga hea meel, et hiljutine koondise esikinnas on tagasi jalgpalli juures,” ütles Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

“Kalju väravavahtide osakond on väga hästi mehitatud, lisaks noortele ja Lepmetsale on meil koosseisus Marko Meerits ning suvel vabaneb kaitseväeteenistusest ka Henri Perk,” lisas Tehva.

33-aastase Lepmetsa kontol on Eesti Premium liigas kokku 230 mängu, Eesti rahvuskoondist on Lepmets esindanud 12 korda ja UEFA sarjades on tal kokku 10 mängu. Eesti meistriks on teda kroonitud kolmel korral, Eesti karika on ta peakohale tõstnud kahel korral ja samuti kahel korral on tal õnnestunud võita Eesti superkarikas.

Lepmets teatas 2020. aasta mais ootamatult profikarjääri lõpetamisest ja ütles üles lepingu Tallinna FCI Levadiaga. Seejärel treenis ta Nõmme Kaljuga, kellega oli lähedal lepingu sõlmimisele.

Eesti jalgpalliliidu otsuse tõttu oleks Kalju pidanud FCI Levadiale tasuma ülemineku kompensatsioonina 14 568 eurot ja toona lepingut ei sõlmitud.

Juuni lõpus tabati Lepmets autoroolist purjuspäi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid