Kohtumist alustasid paremini külalised Moskvast, kes pääsesid kiirelt 17:2 juhtima. Võõrustajad suutsid aga mängu tagasi tulla ning kaotasid avaveerandi lõpuks vaid viie punktiga (24:29). Poolajaks juhtis CSKA 57:48.

Zielona Gora lasi kolmandal veerandil visata Moskva klubil vaid 12 punkti, viimasele perioodile mindi vastu võõrustajate 70:69 eduseisus. Tasavägiselt kulgenud neljandal veerandil kerkis hetkedel Kris Richard. Richard suutis kümmekond sekundit enne normaalaja lõppu teha CSKA rünnakul vaheltlõike ning lõpetas omakorda rünnakuga tabava kolmesega, tehes seisuks 93:90. Richardi kaugvise saigi mängus otsustavaks.

Richardi arvele jäi lõpuks 25 punkti. Iffe Lundberg panustas võitu 26 silma. CSKA resultatiivseim oli Tornike Šengelia 19 silmaga.

Klubi ajaloo esimese võidu CSKA üle saanud Zielona Gora on nelja järjestikuse võidu toel kerkinud tabelis viiendaks. Alles möödunud reedel oli Poola klubi BC Kalev/Cramost võõrsil parem 86:79. CSKA (10-3) jätkab teisel kohal.