Päeva esimeses kohtumises alistas Istanbuli Anadolu Efes oma koduväljakul Belgradi Crvena Zvezda 86:72. Shane Larkin viskas 23 mänguminutiga 23 punkti.

Moskva oblasti Himki sai juba 13. kaotuse järjest, kui jäi koduväljakul alla Müncheni Bayernile 93:95. Himkit ei päästnud ka Aleksei Švedi 32 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Võitjate suurim punktikütt oli ameeriklane Nick Weiler-Babb 25 silmaga.

Istanbuli Fenerbahce võttis lähirivaali Tel Avivi Maccabi üle magusa võidu 82:75. Jan Vesely viskas seitsmenda järjestikuse võidu võtnud Türgi tippklubi eest 18 punkti (visked 9/11), võttis kuus lauapalli, andis neli resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike.

Milano Olimpia alistas Piraeuse Olympiakose 90:79 ja pikendas võiduseeria viiemänguliseks. Kevin Punter viskas 27 punkti.

Tabeliliider Barcelona võõrustas õhtu viimases kohtumises heas hoos Peterburi Zeniiti ja võttis võidu 85:81. Otsustav vahe tehti sisse teisel ja kolmandal veerandil, mille võitis Kataloonia suurklubi vastavalt üheksa ja kaheksa punktiga (kolmanda veerandi lõpuks seis 69:50). Zeniit jõudis veel kaks minutit enne lõpuvilet kuue punkti kaugusele, kuid Brandon Davies tõi siis viis punkti järjest ja kustutas venelaste lootused. Lõpusekundil vähendas vahe neljapunktiliselt Kevin Pangose kolmepunktivise. Davies oligi võitjate resultatiivseim 18 punktiga, Kyle Kuric lisas 16 ning Cory Higgins ja Nikola Mirotic võrdselt 14 silma.