Nets kallutas tasavägise kohtumise enda kasuks viimase veerandiga, mis võideti 28:14. Ka viimases voorus olid Nets ja Heat mänginud omavahel, siis jäid Brooklyni klubi võidunumbriteks 128:124.

Brooklyni ründemängu vedasid tähtede kolmik Kevin Durant, James Harden ja Kyrie Irving. Harden ja Durant viskasid 20 punkti, viimase arvele jäi ka 13 lauapalli. Irving panustas võitu 16 silma. Üleplatsimehena viskas Heati täht Bam Adebayo 26 punkti ja võttis lisaks 10 lauapalli. 21 silma lisas Goran Dragic.

Põnevuslahingu pidasid maha Denver Nuggets ja Dallas Mavericks. Nuggets sai tasavägises kohtumises võidu numbritega 117:113 (38:31, 32:27, 22:36, 25:19).

Nuggetsi resultatiivseimaks kerkis Michael Porter juunior 30 punktiga. Järjekordse kaksikduubli sai kirja Nikola Jokic (20 punkti, 10 lauapalli).

Kaotajate poolelt säras Luka Doncic, visates üleplatsimehena 35 punkti. Sloveen noppis veel 11 lauapalli ning jagas 16 resultatiivset söötu. Tim Hardaway juunior lisas 19 punkti.

Hooaja 14. võidu teenis valitsev meister Los Angeles Lakers, olles võõrsil 115:108 parem Cleveland Cavaliersist.

Lakersi vedas võidule LeBron James, kes viskas hooaja isiklikku rekordit tähistavad 46 punkti. Neist koguni 21 tulid viimasel veerandajal. Anthony Davis viskas 17 silma ja noppis 10 lauapalli.

Cavaliersi poolelt oli heas hoos Andre Drummond, kes kogus 25 punkti ja 17 lauapalli. Cedi Osman lisas 20 silma.