Mängu pääses juhtima Liverpool, kui 18. minutil oli täpne Mohamed Salah. 26. minutil viigistas Mason Greenwood aga seisu. 1:1 viigiseisul ka avapoolaeg lõppes.

Teise poolaja alguses viis Marcus Rashford juba Unitedi juhtima. Võõrustajad pikalt juhtida ei saanud, kui juba kümmekond minutit hiljem lõi teise värava Salah. Viimane sõna jäi siiski Unitedile, kui 78. minutil lõi vahetusest sekkunud Bruno Fernandes karistuslöögist iluvärava, mis tõi Unitedile magusa võidu.

Kaheksandikfinaalis koha kindlustanud Unitedit ootab järgmises ringis ees West Ham United.

Tõelises mõõnas on aga Jürgen Kloppi juhendatav Liverpool. Inglismaa valitsevad meistrid on kõikide sarjade peale viimasest seitsmest mängust võitnud vaid ühe. Kloppi ja Co jaoks jätkub hooaeg tuleval neljapäeval, kui külla sõidetakse Tottenham Hotspurile.