Aigro näitas 116-meetrist õhulendu, millega teenis 108 punkti. Aigro laeks jäi sellega 38. koht. Maltsev sai kirja 100-meetrise hüppe, millega kogus 76,4 punkti. 50 sportlase seas andis see 48. koha.

Avavooru järel on liider norralane Halvor Egner Granerud 144,1 punktiga. Talle järgnevad sakslane Karl Geiger (133,9p) ja norralane Robert Johansson (133,8p).

Võistluse võitis Johansson, kes kogus kahe vooruga kokku 265,9 punkti. Talle järgnesid sakslased Markus Eisenbichler ja Karl Geiger, kes kaotasid talle vastavalt 1,7 ja 1,9 punktiga. Finaalvoorule läks kindla liidrina vastu Granerud, kes hüppas teises voorus koguni 137,5 meetrit. Ükski teine mees 130 meetrit kätte ei saanud. Granerud aga kukkus maandumisel, mille tõttu läksid olulised stiilipunktid kaduma. Norralane sai lõpuks neljanda koha, kaasmaalasest Johanssonist kogus ta 2,4 punkti vähem.