Barcelona ei suutnud normaajalaga Segunda B klubi Cornella vastu väravaarvet avada, kuigi nad teenisid koguni kaks penaltit. 39. minutil sai võimaluse Miralem Pjanic, kuid tema löögi tõrjus 21-aastane väravavaht Ramon Juan Ramirez. 80. minutil teenis Barcelona uue penalti, sedapuhku läks palli lööma Ousmane Dembele. Taas oli puurilukk Juan Ramirez oma ülesannete kõrgusel.

Kuna normaalajal jäid väravad löömata, ootas ees lisaaeg. Seal pani Barcelona juba paremuse maksma. 92. minutil heastas oma varasema eksimuse Dembele, mängu 121. minutil vormistas lõppseisu Martin Braithwaite. Cornella mängis viimased minutid ka arvulises vähemuses, sest teise kollase kaardi oli teeninud Albert Estelles.

Seega suutis Barcelona vältida igipõlise rivaali Madridi Reali krahhi. Pealinnaklubi oli alles päev varem jäänud lisaajal 1:2 alla samuti kolmandas liigas pallivale Alceoyanole.

Raskustes oli ka Bilbao Athletic, kohtudes 32 parema seas Ibizaga, mis mängib samuti kolmandas liigas. Javier Perez Mateo viis juba 12. minutil Ibiza juhtima, 52. minutil viigistas seisu Raul Garcia. Baskimaa klubi teenis lõpuks võidu mängu esimesel lisaminutil, kui täpne oli Unai Nunez.