Cavaliers võitis avapoolaja napilt 51:49. Kolmanda veerandi lõpuks oli võõrustajate edu 87:78. Nets suutis tugeva viimase veerandi toel viia kohtumise lisaajale. Nets oli lisaajal lähedal võidule, kuid Collin Sextoni tabav kolmene kõigest sekund enne lõpusireeni viigistas seisu 127:127 peale. Teine lisaaeg kuulus juba kindlalt Cavaliersile, kes said lõpuks 12-punktilise võidu.

Võitjate sangariks kerkiski Sexton, visates üleplatsimehena 42 punkti. Cedi Osman panustas võitu 25, Taurean Prince 17 silma.

Netsi poolel olid esmakordselt väljakul kõik kolm superstaari: Kevin Durant, James Harden ja Kyrie Irving. Nimetatud kolmik vedaski Brooklyni ründemängu. Duranti arvele jäi 38 punkti, 12 lauapalli ja 8 söötu. Kahenädalaselt mängupausilt naasnud Irving lisas 37 silma, Harden sai kirja kolmikduubli (21 punkti, 10 lauapalli, 12 resultatiivset söötu).

Philadelphia 76ers teenis Joel Embiidi vedamisel 117:109 võidu idakonverentsi liidri Boston Celticsi üle (32:25, 26:36, 28:31, 31:17).

76ersi täht Joel Embiid viskas 42 punkti, lisaks kogunes mehe arvele 10 lauapalli. 22 silma panustas võitu Tobias Harris. Celticsi suurimad punktitoojad olid Jaylen Brown (26p), Marcus Smart (25p) ja Daniel Theis (23p).

Kolmemängulise kaotusteseeria lõpetas Dallas Mavericks, alistades võõrsil 124:112 Indiana Pacersi. Suurema osa kohtumisest juhtinud Mavericks tegi otsustava vahe sisse viimase veerandajaga, mis võideti 31:20.

Kristaps Porzingis viskas üleplatsimehena 27 punkti, lisaks noppis lätlane 13 lauapalli. 22 silma lisas Trey Burke, kolmikduubli sai kirja Luka Doncic (13 punkti, 12 lauapalli, 12 söötu). Pacersi särgis säras taas leedulane Domantas Sabonis, visates 25 punkti ja noppides 10 lauapalli. Meeskonna suurim punktitooja oli 26 silmaga Malcolm Brogdon.

Magusa võidu teenis Orlando Magic, alistades 97:96 Minnesota Timberwolvesi. Magic oli suurema osa kohtumisest tagaajaja rollis, kui vahepeal juhtis Timberwolves juba 20 punktiga. Võimsa teise poolajal toel tulid külalised aga mängu tagasi.

Siiski oli võõrustajatel suurepärane võimalus mängu saatus ära otsustada, kui Jarred Vanderbilt läks 4 sekundit enne normaalaja lõppu 96:94 eduseisus kaht vabaviset viskama. Mees eksis aga mõlemal vabaviskel, vaba pallini jõudsid Magicu mehed ning Cole Anthony jõudis joosta üle väljaku ja koos lõpusireeniga võidu toonud kolmese tabada.

Anthony arvele jäi lõpuks 13 punkti. Nikola Vucevic tõi 28, Evan Fournier 24 punkti. Timberwolvesi resultatiivseim oli D'Angelo Russell 19 silmaga.