Avaminutist peale mängu domineerinud ja enamuse ajast juhtinud Kalev/TLÜ võitis esimese poolaja 48:46 ja oli kolmanda veerandi järel ees 67:62. Cramo tegi lõpuveerandi alguses kiiresti 10:3 spurdi ja pääses ette 72:70. Edasi kulges punkt-punkti heitlus ning kolm minutit enne lõpusireeni oli tablool viik 80:80. Siis tegi Kalev/TLÜ 7:2 vahespurdi, kuid Martin Dorbeki kolmene ja Marcus Keene`i lähivise aitasid Cramo 52 sekundit enne lõppu taas viigini.

Viimastel rünnakutel eksisid Brandis Raley-Ross ja Keene (lõpusekundi kaugviskel) ning kohtumise normaalaeg lõppes viigiseisul 87:87.

Lisaaega alustas Cramo 8:0 spurdiga - kaugelt tabasid Sten Sokk ja Janari Jõesaar, pealt surus Maurice Kemp - ning seda vahet Kalev/TLÜ enam tagasi mängida ei suutnud. Lõppnumbrid olid 99:93 Cramo kasuks.

Kümne mehega mänginud võitjate resultatiivseim oli Keene 23 punktiga. Kaksikduubli teinud Rauno Nurger kogus 16 silma ja 11 lauapalli ning Maurice Kemp 12 punkti ja 10 lauda. Sokk panustas võitu 12 punkti ja kaheksa resultatiivset söötu. Kalev/Cramol olid täna koroonaviiruse tõttu puudu Kregor Hermet ja Devin Thomas ning vigastuse tõttu Chavaughn Lewis.

Kalev/TLÜ poolel viskasid 26 punkti nii Karl-Johan Lips kui Brandis Raley-Ross.

Cramo teenis kahe kaotuse kõrvale kümnenda võidu, Kalev/TLÜ-l on kirjas juba 16 kaotust ja vaid 3 võitu.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Kalev/Cramo 98:88 ja teise 92:74.