Kolmanda järjestikuse võidu saanud Raptorsit toitis punktidega enim Kyle Lowry, kes sarnaselt lätlasele kogus 23 punkti ja 9 lauda, kuid andis ka 7 korvisöötu. Chris Boucher lisas 21 punkti ja 10 lauda, Pascal Siakam 19 punkti, neist 15 teisel poolajal, kui Raptors otsustava eestmineku tegi. Poolaeg lõppes veel 47:47 viigiga. Korraliku panuse andis Raptorsi võitu ka OG Anunoby 13 punkti ja 11 lauapalliga.

Raptorsi võidu üks võtmesõnu oli Luka Doncici pidurdamine. Pühapäevases kaotusmängus Chicago Bullsile näitas sloveen numbreid 36 punkti, 16 lauda ja 15 söötu, Raptorsi vastu piirdus aga 15 punkti, 7 lauapalli ja 9 sööduga, väljakult tabatud visked 11-st 4.

Dallase peatreener Rick Carlisle eemaldati mängust juba esimesel veerandajal. Kogu meeskonna peale tabas Mavericks viskeid vaid 37,8-protsendiliselt ja tegi 23 pallikaotust. Tegu oli Dallase jaoks kolmanda järjestikuse kaotusega.

Miami Heat tuli kodus Detroit Pistonsi vastu välja 19-punktilisest kaotusseisust ja võttis 113:107 võidu, lõpetades oma kolmemängulise kaotuseseeria.

Bam Adebayo hiilgas võitjatel 28 punkti ja 11 lauapalliga, Goran Dragic lisas 22 silma. Detroiti edukaim oli 27 punktiga Jerami Grant. 31 sekundit enne lõppu pani Adebayo "kulbi" Granti layup-viskele, mis oleks Detroiti toonud Heatist kolme punkti kaugusele. 7 kolmest tabanud Wayne Ellington tõi Pistonsile 24 silma.

James Harden ja Kevin Durant viskasid vastavalt 34 ja 30 punkti, vedades Brooklyn Netsi kodus 125:123 võidule Milwaukee Bucksi üle. Hardeni arvele kanti ka 12 korvisöötu. Bucksil tegi Giannis Antetokounmpo kaksikduubli 34 punkti ja 12 lauapalliga, kolmikduublist jäi puudu kolm resultatiivset söötu.

Eelmisel nädalal Netsi särgi selga tõmmanud Harden on nüüd uues klubis kahe mänguga keskmiselt visanud 33 punkti ja andnud 13 korvisöötu. Lõpusekunditel eksis Khris Middleton (kokku 25 punkti) kolmesel, mis võinuks võidu hoopis Bucksile tuua.

Soomlane Lauri Markkanen oli Chicago Bullsi paremuselt teine punktitooja 18 punktiga (lisaks 7 lauapalli), kui tulemusega 125:120 võideti kodus Houston Rocketsit. Zach LaVine viskas võitjate parimana 33 punkti. Houstonis debüüdi teinud Victor Oladipo arvele kanti 32 punkti, Christian Wood kogus 30 punkti ja 9 lauda.

Viimasena lõppenud mängus sai Golden State Warriors Los Angeles Lakersi üle 115:113 võidu, kuigi oli algusest kuni viimase kolme minutini ainult tagaajaja rollis ning esimesel veerandil kõige rohkem 19 punktiga kaotusseisus.

4.35 enne lõppu oli Warriors veel 101:108 kaotusseisus. Kolme minutiga tehti aga 11:0 spurt, mis tõi tabloole külalismeeskonna edunumbrid 112:108. Anthony Davise pealtpanek vähendas Lakersi kaotusseisu kahele punktile, kuid sellele vastas Stephen Curry 1.07 enne lõppu kolmesega seisuks 115:110. Järgnesid LeBron Jamesi ja Dennis Schröderi vabavisked, kuid sakslane ei saanud enda esimest vabaviset korvi. Lõpusekundil saatis James veel teele kolmese, kuid Warriorsi võitu läänekonverentsi liider enam väärata ei suutnud.

Curry arvele kanti võitjate parimana 26 punkti ja 7 korvisöötu, Kelly Oubre juunior lisas 23, E. Paschall 19 silma. Schröder oli Lakersi tulemuslikum 25 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisööduga. Viskeid väljakult vaid 37,5 protsendiga (6/16, kolmesed 2/7) tabanud James kogus 19 punkti. Täpselt sama viskeprotsendiga Davis tegi kaksikduubli 17 punkti ja 17 lauapalliga.