Neljamängulise kaotusteseeria lõpetas Bulls, alistades võõrsil 117:101 Dallas Mavericksi. Chicago tegi vahe sisse teisel veerandil, mis võideti 40:29. Poolajaks juhtisid külalised seega 67:52. Teisel poolajal Mavericks enam kordagi ohtlikult lähedale ei saanud.

Võitjate särgis tegi hea esituse soomlane Lauri Markkanen, visates 29 punkti ja korjates 10 lauapalli. 21 silma lisas Garrett Temple. Mavericksi poolelt sai kolmikduubli kirja Luka Doncic (36 punkti, 16 lauapalli, 15 resultatiivset söötu). Kusjuures 30 punkti kogus sloveenlane juba avapoolajaga. Hiljuti vigastuspausilt naasnud Kristaps Porzingis lisas 20 silma.

Utah Jazz alistas tasavägises kohtumises 109:105 (32:31, 21:27, 28:21, 28:26) Denver Nuggetsi. Jazzi resultatiivseim oli Jordan Clarkson 23 punktiga, 18 silma lisas Donovan Mitchell. Nuggetsi superstaar Nikola Jokic oli lähedal kolmikduublile. Serblase arvele jäi lõpuks 35 silma, 14 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu. Jamal Murray panustas 30 punkti.

Kindla võidu teenis Clippers, olles 129:96 parem Indiana Pacersist. Võitjate poolelt viskasid Paul George, Luke Kennard ja Marcus Morris seenior kõik 20 punkti. Kawhi Leonardi arvele kogunes 17 silma. Pacersi resultatiivseimaks kerkis Doug McDermott 23 silmaga, järjekordse kaksikduubliga säras Domantas Sabonis (19 punkti, 14 lauapalli).