Võõrsi mänginud Athletic juhtis juba 38. minutiks 2:0. Mõlemas olukorras oli Reali poolelt patuoinaks Lucas Vazquez. 18. minutil andis hispaanlane karistusala lähistel valesöödu otse Dani Garcia jala peale, kes söötis edasi Raul Garciale, kes viis baskid juhtima.

38. minutil tegi Vazquez karistusalas vea Athleticule mängijale ning külalised teenisid penalti. Avavärava löönud Garcia ei eksinud ka nüüd ning duubeldas külaliste eduseisu.

Väravat taga ajanud Real jõudis lõpuks sihile 73. minutil, kui täpne oli Karim Benzema. Benzema sahistas võrku ka kümme minutit hiljem, kuid kohtunik tühistas suluseisu tõttu värava. Real tabas paaril korral ka väravaraame, kuid teist tabamust siiski kirja ei saanud.

Seega El Clasicot tänavuse hooaja superkarikasarjas ei näe. Nimelt oli esimesena pääsu finaali taganud Reali igipõline rivaal FC Barcelona. Kataloonia klubi alistas päev varem toimunud kohtumises pärast 1:1 seisuga lõppenud normaalaega penaltitega Real Sociedadi.

Athleticu ja Barcelona vaheline finaal peetakse pühapäeval Sevillas.