Wizardsil olid juba niigi laatsaretis Russell Westbrook ja Bradley Beal, nüüd liitus nendega vasaku põlve vigastuse tõttu ka Bryant.

Wizardsi treenerid aitasid Bryantil riietusruumi hüpata. Jalale toetuda ta eriti palju ei saanud. Protokolli järgi sai ta mängida vaid minut ja 53 sekundit.

23-aastane Bryant on sel hooajal keskmiselt kogunud 15,9 punkti ja 6,8 lauapalli mängu kohta. Pühapäeva hommikul tehakse mehele uuringud, mis peaksid vigastuse täpsema olemuse välja selgitama.

Wizards kaotas mängu Miami Heatile 124:128 (44:47, 27:28, 15:28, 38:25). Tyler Herro oli võitjate parim 31 punkti ja 9 lauapalliga. 26 punkti, 10 lauda ja 9 korvisöötu sai kirja Jimmy Butler. Wizardsi resultatiivseimaks kerkis 22 punktiga Garrison Mathews, 20 silma lisas Deni Avdija.

Vaata videot!

Samas mängus korrati ka üht põnevat rekordit. Nimelt kombineerisid Wizards ja Heat avaveerandil 91 punkti, millega viigistati NBA tippmark, mis on püsinud alates 1982. aastast. Vaid kolm päeva varem tegi Wizards koos 76ersiga teise veerandaja punktirekordi, kui 6. jaanuaril visati sel perioodil kokku 92 punkti.