Wizards läks võõrsil vastamisi Philadelphia 76ersiga ning kaotas punktiderohke tasavägise mängu 136:141. Philadelphia võitis avapoolaja 84:67. Wizards tuli teisel poolajal järele ning pääses viimasel veerandil ka korraks juhtima, kuid lõpuks võtsid oma ikkagi külalised.

Üleplatsimeheks kerkis 60 punkti (väljakult visked 20/35) visanud Beal, kelle jaoks see tähendas uut isiklikku rekordit. Ühtlasi kordas ta Wizardsi klubi rekordit. Russell Westbrook lisas 20 punkti ja jagas 12 resultatiivset söötu. Võitjate resultatiivseimad olid Joel Embiid ja Seth Curry, kelle arvele kogunes vastavalt 38 ja 28 punkti.

Magusa võidu sai Boston Celtics, alistades võõrsil 107:105 Miami Heati. Celticsile tõi magusa võidu Payton Pritchard, kes tabas otsustava kahese kõigest 0,2 sekundit enne normaalaja lõppu. Pritchardi arvele jäi lõpuks kuus punkti. Celticsi suurimad skooritegijad olid Jayson Tatum (27p) ja Jaylen Brown (21p). Browni arvele kogunes ka 12 lauapalli. Heati poolelt vastas Jimmy Butler 26 punktiga, kaksikduubli sai kirja Bam Adebayo (15 punkti, 10 söötu).

Ühepunktilise võidu teenis ka Oklahoma City Thunder, olles 111:100 parem New Orleans Pelicansist. Sedapuhku tõid Thunderile võidu George Hilli otsustavad vabavisked 12 sekundit enne lõpusireeni. Hilli arvele jäi lõpuks 13 punkti. 21 silmaga oli võitjate resultatiivseim Shai Gilgeous-Alexander. Üleplatsimehena viskas Pelicansi noor täht Zion Williamson 29 punkti.

Heas hoos jätkab Indiana Pacers, alistades kodus 114:107 Houston Rocketsi. Malcolm Brogdon viskas võitjate kasuks 35 punkti. Juba hooaja kaheksanda kaksikduubli sai kirja Domantas Sabonis, kes viskas 22 punkti ja korjas 12 lauapalli. Rocketsi poolelt viskas John Wall 28 punkti, 20 silma lisas Eric Gordon. James Harden viskas 15 punkti ja võttis 12 lauapalli.