Kodus mänginud Pacers sai nelja võidu kõrvale teise kaotuse. Knicksi võidunumbrid olid 106:102 (26:28, 24:23, 32:31, 24:20).

Enamus teisest poolajast juhtinud - kolmandal veerandil kõige rohkem 10 ja neljandal 8 silmaga - Knicksi parimana kogus RJ Barrett 25 punkti, Elfrid Payton lisas 19, Mitchell Robinson 16 punkti. Julius Randle tegi kaksikduubli 12 punkti ja 11 lauapalliga, kolmikduublist jäi puudu kaks resultatiivset söötu. 15 punktiga toetas võitjaid Austin Rivers.

Pacersi tulemuslikum oli Malcolm Brogdon 33 punktiga. Sabonis tegi kuuenda järjestikuse kaksikduubli, olles skooritegijatest enda meeskonnas neljas Brogdoni, Myles Turneri (17) ja Victor Oladipo (16) järel.

Kolmanda järjestikuse võidu saavutas idakonverentsi liider Philadelphia 76ers, alistades kodus Charlotte Hortnetsi 127:112 (39:24, 34:34, 31:32, 23:22).

Ben Simmons tegi võitjatel kolmikduubli 15 punkti, 12 lauapalli ja 11 korvisööduga, Joel Embiid panustas võitu 19 punkti ja 14 lauda, Tobias Harrisel (24) punkti jäi kaksikduublist puudu üks lauapall, 18 punkti lisas pingilt Shake Milton. Hornetsil säras 35 punktiga Terry Rozier.