Seni oli ainsana kaotusest pääsenud Orlando Magic, aga nüüd jäädi kodusaalis 92:116 alla Philadelphia 76ers-ile. Külalised juhtisid juba poolajaks 75:40.

Joel Embiid ja Seth Curry viskasid 76ers-i kasuks 21 punkti, Tobias Harris lisas 20 punkti. Magicu poolelt vastas Nikola Vucevic 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Nii 76ers-il kui ka Magicul on kirjas neli võitu ja üks kaotus.

Sama saldo on ka Indiana Pacersil. Hooaja neljas võit tuli üsna kergelt, skooriga 119:99 oldi kodus üle Cleveland Cavaliersist.

Domantas Sabonis kogus Pacersi kasuks 25 punkti, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Üsna sarnased on ka Leedu koondislase senise hooaja keskmised näitajad: 22,4 punkti, 11 lauapalli ja 7,2 korvisöötu. Cavaliersi resultatiivseim oli 28 punktiga Collin Sexton.

Hooaja esimese võidu sai kirja Houston Rockets, kodus alistati 122:119 Sacramento Kings. James Harden viskas viimase minutiga seitse punkti, kokku tõi ta üleplatsimehena 33 punkti ja 8 resultatiivset söötu.

Enne hooaja algust Russell Westbrooki vastu Washington Wizardsist Rocketsisse vahetatud mängujuht John Wall pidas pärast 735 päeva esimese ametliku mängu. Statistika polnud paha: 37 minutit, 22 punkti, 6 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu.

Kingsi resultatiivseim oli 24 punktiga Harrison Barnes.