Unitedi poolelt suutis teise poolaja keskel sahistada võrku Edinson Cavani, kuid väravale eelnenud olukorras määrati suluseis. Kui juba tundus, et kohtumine lõppeb väravateta viigiga, siis viimane sõna jäi siiski Unitedile. Bruno Fernandes leidis 93. minutil karistusalas üles Marcus Rashfordi. Inglismaa koondise ründaja pealelöök võttis rikošeti Wolverhamptoni kaitsja jalast ning pall maandus täpselt posti kõrval. 1:0 tulemusega ka kohtumine lõppes.

Manchesteri klubi kerkis tabelis teiseks, liidrist Liverpoolist jäädakse maha kahe punktiga. Wolverhampton jätkab 12. real.

Teise järjestikuse võidu teenis Londoni Arsenal, alistades võõrsil 1:0 Brightoni. Mängu ainsa värava lõi Alexandre Lacazette kohtumise 66. minutil juhtima. Kusjuures prantslane sekkus mängu kõigest loetud sekundid varem.

Vägeva 5:0 võidu sai kirja Leeds United. Tänavu Premier League'i naasnud klubi lustis võõrsil West Bromwich Albioni vastu. Unitedile tõid võidu Ezgjan Alioski, Jack Harrisoni, Rodrigo ja Raphinha tabamused. Õnnetu omavärava sai kirja veel Romaine Sawyers.