Kohtumine algas paremini külaliste jaoks, kui Marcus Rashford viis 23. minutil Unitedi juhtima. Väravale tegi eeltöö Bruno Fernandes. Poolajale mindi siiski vastu viigiseisul, kui 31. minutil viigistas Harvey Barnes ilusa kauglöögiga seisu.

79. minutil pääses United taas juhtima, kui hooaja kümnenda värava sai kirja Fernandes. Portugallasele andis täpse söödu Edinson Cavani. United võitu siiski ei kätte ei saanud. Nimelt sai loetud minutid hiljem karistusalas vabalt peale lüüa Jamie Vardy, kelle löök võttis Unitedi kaitsja Axel Tuanzebe jalast rikošeti ning maandus David de Gea selja taga. 2:2 viigiseisul ka kohtumine lõppes.

Ühtlasi lõppes Unitedi jaoks vägev seeria. Nimelt oli Ole Gunnar Solskjaer ja Co viimases kümnes Premier League'i võõrsilmängus tunnistanud ainult võite.

Leicester City jätkab tabelis teisel kohal, olles kogunud 28 punkti. United jääb neist ühe silma kaugusele.