Külalised kaotasid avapoolaja 42:44. Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Real Valladolid 66:58. Lõpuks sai eestlase leivaisa kümnepunktilise võidu.

Võitjate poolelt sai enim mänguaega just Puidet, kes viskas 29 minutiga 14 punkti. Lisaks kogus ta kolm lauapalli, neli resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja kaks isiklikku viga. 16 punkti panustas võitu Reed Donald Timmer. Ourense resultatiivseimaks kerkis Aaron Joseph Menzies 15 silmaga.

Debüüdi tegi Puidet Hispaanis möödunud nädalal, kui tema koduklubi kaotas 91:92 UBU Tizonalele. Puideti arvele jäi 27 minutiga 10 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/2, vabavisked 2/2).

Hooaega TalTechis alustanud Puidet liitus Hispaania esiliigaklubiga alles detsembri keskel, kui ta toodi asendama põlve vigastanud Martin Paasoja.