Tarvas võitis punktidevaese avapoolaja 33:29. Kolmanda veerandi lõpuks juhtisid võõrustajad 56:50.

Neljanda veerandaja keskpaigaks pääses Rakvere Tarvas juba 70:60 juhtima. Pärnu vastas sellele aga 9:0 spurdiga. Seejärel jätkus mäng juba punkt-punkti heitluses. Veel 1.15 enne normaalaja lõppu juhtis Rakvere vaid 75:74. Pärnu ei suutnud seejärel otsustavatel hetkedel aga võimalusi ära realiseerida ning võõrustajad olid vabavisete toel pidevalt paari silmaga ees. Lõpuks saigi Tarvas viiepunktilise võidu.

Devin Lee Harris tõi võitjate resultatiivseimana 17 punkti, lisaks jagas mees viis resultatiivset söötu. Riley Callahan Hayes panustas võitu 15, Kristaps Gluditis 13 ja Sten Saaremäel 12 silma.

Pärnu poolelt said kaksikduubli kirja Lauris Blaus (16 punkti, 11 lauapalli) ja Linards Jaunzems (11 punkti, 12 lauapalli). 16 silma viskas ka Edon Maxhuni. Eestlastest oli resultatiivseim Robert Valge 14 silmaga.

Kodusaalis mängiv Tarvas läheb pühapäeval kell 18 algavas finaalis vastamisi BC Kalev/Cramoga. Pärnu Sadamat ootab ees pronksimatš Tallinna Kalev/TLÜ-ga. Selles kohtumises pannakse pall mängu kell 15.30. Delfi TV teeb mõlemast kohtumisest otseülekande.