Tänavusel hooajal vaid ühe punkti teeninud Sheffield läks kohtumist juhtima juba viiendal minutil David McGoldricki väravast. Unitedi ründeäss Marcus Rashford viigistas 26. minutil aga seisu. Poolajale mindi juba külaliste 2:1 eduseisus, kui loetud minutid hiljem oli täpne Anthony Martial.

Külalised alustasid ka teist poolaega edukalt, kui Rashford duubeldas Unitedi eduseisu. Väravale tegi eeltöö Martial. 87. minutil lõi McGoldrick ühe värava Unitedile tagasi, ent enamat Sheffield ei suutnud.

Manchesteri klubi jaoks oli see võõrsil juba kümnendaks järjestikuseks võiduks. Kui võõrsil tundub klubi jaoks kõik sujuvat, siis kodus jällegi mitte. Koduväljakul on Manchester Unitedi saldoks kuue mänguga üks võit, kaks viiki ja kolm kaotust.

United kerkis 23 punktiga kuuendale kohale. Liidrist Liverpoolist jäävad nad maha viie silmaga, kuid neil on üks mäng varuks. Sheffield jätkab tabeli põhjas, olles 13 mängust kaotanud 12.

Neljapäevases esimeses mängus leppisid Aston Villa ja Burnley 0:0 viiki.