Tottenham viigistas esmalt võõrsil 1:1 Crystal Palace'iga. Harry Kane viis 23. minutil külalised juhtima. Eeltöö tegi taaskord Heung-Min Son. Võõrustajad jõudsid viigini tänu Jeffrey Schluppi 81. minuti tabamusele.

Hilisemas kohtumises tegi Liverpool võõrsil aga 1:1 viigi Fulhamiga. Kodumeeskond asus juhtima 25. minutil Bobby De Cordova-Reidi tabamusest. Liverpool jõudis viigini alles tänu Mohamed Salah 79. minuti täpsele penaltile. Eelnevas olukorras oli käega mänginud Aboubakar Kamara, kes sirutas müüris seistes käe välja.

Turniiritabelis on nii Tottenhamil kui ka Liverpoolil võrdselt 25 punkti. Tottenhamile annab eelise parem väravate vahe. Kolmas on Southampton 23 silmaga. Nemad alistasid pühapäeval koduväljakul 3:0 Sheffield Unitedi.