Edu saatis Allikut ja tema koduklubi Königs Wusterhauseni Netzhoppersit, kes suutsid poolfinaalis välja tulla 0:2 kaotusseisust ja said lõpuks Herrschingist jagu 3:2 (21:25, 26:28, 25:16, 25:22, 26:24), kirjutas Volley.ee.

Nagu numbritest näha, oli mäng ülimalt põnev. Allik mängis olulist rolli, kui sekkus kolmandas geimis vahetusest ning panustas lõpuks 17 punkti (+10), olles resultatiivsuselt teine mees. Dirk Westphali arvele kogunes 18 punkti (+10). Tim Peter tõi kaotajatele 15 punkti (+4).

Kunagi varem pole Alliku koduklubi karikafinaali jõudnud.

Netzhoppers lülitas veerandfinaalis tulemusega 3:2 konkurentsist Eesti rahvusmeeskonna peatreeneri Cédric Enardi juhendatava Berliini Recycling Volleys´e.

Finaalis on Netzhoppersi vastaseks Frankfurdi United Volleys, kes alistas teises poolfinaalis Martti Juhkami ja Vfb Friedrichshafeni 3:2 (25:23, 25:27, 25:21, 15:25, 16:14). Juhkami tegi kaasa kogu kohtumise ning tegi suurepärase esituse, tuues 19 punkti (+15). Linus Weberi arvele jäi 10 silma (+8). Võitjate edukaim oli 19 punktiga (+7) Tim Grozer.

Veerandfinaalis oli Friedrichshafen olnud 3:0 parem Lüneburgist.

Saksamaa karikafinaal toimub 28. veebruaril.