F-alagrupis tegid Napoli ja Real Sociedad Diego Armando Maradona staadionil 1:1 viigi. Hispaania klubi lõi viigivärava alles teisel üleminutil, kui võrku sahistas brasiillane Willian Jose. Napoli oli juhtima läinud poolaka Piotr Zielinski väravast 35. minutil.

F-alagrupis jäi esimesena play-off'ist välja Ragnar Klavani eksklubi AZ Alkmaar, kes kaotas võõrsil 1:2 Horvaatia klubile Rijeka, olles 81. minutil jäänud arvulisse vähemusse. Sealgi löödi horvaatide võiduvärav alles kolmandal üleminutil.

Esimest korda klubi ajaloos pääses Euroopa liiga play-off'i Austria klubi Wolfsberger AC, kes alistas kodus 1:0 Hollandi klubi Feyenoordi. Võiduvärava sepistas 31. minutil serblane Dejan Joveljic. K-alagrupi võidu oli juba varem kindlustanud Zagrebi Dinamo, kes oli samal ajal kodus 3:1 parem Moskva CSKA-st.

Iisraeli klubile Maccabi Tel Avivile tagas edasipääsu kodus saadud 1:0 võit türklaste Sivasspori üle. I-alagrupi võitja Villareali kohtumine Aserbaidžaani klubiga Qarabag jäi viimaste riradest avastatud koroonajuhtumi pärast ära. Pole veel teada, kas see kohtumine peetakse hiljem või saab Villareal loobumisvõidu.

Berni Young Boys sai kolme punase kaardiga mängus 2:1 võidu rumeenlaste CFR Cluj üle. Cluj jäi vähemusse 90. minutil. Üleminutitel näidati punast kaarti ka Šveitsi klubi mängijale ning ühest mehest jäi veel ilma ka Cluj. A-alagrupi võitja AS Roma kaotas võõrsil 1:3 Sofia CSKA-le.