Võitjatele tõid Charles Barton 19, Tomas Balciunas 17 ning Hendrik Eelmäe 14 punkti. Kaotajate edukamad olid Brandis Raley-Ross 29 ning Ron Pehka ja Mario Paiste 10 silmaga.

Tartul on turniiritabelis nüüd viis võitu ja kuus kaotust, mis annab tabeli Eesti osas neljanda positsiooni. Kalev on kahe võidu ja 11 kaotusega viimane ehk seitsmes.

Enne mängu:

Tartu Ülikool Maks & Moorits - Tallinna Kalev/TLÜ
09.12.2020, kell 19:00, Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone
Ülekanne: Delfi TV

Tartu meeskond on võitnud kümnest mängust neli. Viimases mängus kohtuti võõrsil Raplaga ja vastu tuli võtta kindel 59:86 kaotus. Juba poolajaks oli kaotusseis 21-punktiline ning vaatamata tartlaste kolmanda ja neljanda veerandaja pingutustele suurenes lõpuvileks vahe 27-punktiliseks.

Hendrik Eelmäe on visanud tänavu Tartu parimana keskmiselt 12,1 punkti ja andnud 3,3 korvisöötu. Tomas Balciunas on võtnud 6,9 lauapalli, Robin Kivi teinud 1,4 vaheltlõiget ja Sverre Aav 0,2 viskeblokeeringut mängu kohta.

Kalev/TLÜ on senise 12 mänguga suutnud võtta vaid kaks võitu. Eelmises kohtumises oli vastaseks TalTech ning mäng kaotati 67:88.

Brandis Raley-Ross on Kalev/TLÜ parimana visanud keskmiselt 20,0 punkti ja andnud 5,1 korvisöötu. Emmanuel Wembi on võtnud 7,4 lauapalli ja teinud 1,7 viskeblokeeringut ning Austin Wrighten teinud 1,5 vaheltlõiget mängu kohta.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Tartu 100:73 ja teise 75:67.