H-alagrupi kohtumises läksid omavahel vastamisi AC Milan ja Glasgow Celtic. Võõrsil mänginud šotlased alustasid matši suurepäraselt, kui juba 14. minutiks juhiti Tom Rogici ja Odsonne Edouardi väravatest 2:0.

Milan reageeris aga kiirelt. Hakan Calhanoglu vähendas 24. minutil kaotusseisu, kõigest kaks minutit hiljem tõi Samu Castillejo tabloole viiginumbrid. Teisel poolajal läks Milan juba oma teed. Jens Hauge viis 50. minutil võõrustajad juhtima, 4:2 lõppseisu vormistas Brahim Diaz 82. minutil.

Teises sama alagrupi matšis alistas liide Lille 2:1 Praha Sparta. Nii Lille kui Milan kindlustasid võiduga edasipääsu 32 parema seas. Celticu ja Sparta jaoks saab koos alagrupiturniiriga tänavune eurohooaeg läbi.

Täiseduga jätkab Euroopa liigas Londoni Arsenal. Sedapuhku oli Inglismaa klubi kodus 4:1 parem Viini Rapidist. Arsenalile tõid võidu Alexandre Lacazette'i, Pablo Mari, Edward Nketiahi ja Emile Smith Rowe'i tabamused. Rapidi auvärava sai kirja Koya Kitagawa.

Arsenal oligi neljapäeval ainus Inglismaa klubi, mis suutis võidu teenida. Tottenham Hotspur tegi J-grupis 3:3 viigi austerlaste LASK-iga.

Peter Michorl viis LASK-i juhtima, aga Gareth Bale'i ja Heung-min Soni väravad andsid edu juba Tottenhamile. Johannes Eggestein tegi LASK-i poolelt 84. minutil seisuks 2:2, kuid Dele Alli taastas kõigest loetud minutid hiljem Londoni klubi eduseisu. Mamoudou Karamoko päästis mängu 3. lisaminutil Austria klubile viigipunkti.

Vaatamata võidust ilma jäämisele kindlustas Tottenham pääsu 1/16 finaali. Sama suutis ka J-grupi liider Antwerp, alistades 3:1 Ludogoretsi.

Kolmanda Inglismaa klubina Euroopa liigas mängiv Leicester City pidi võõrsil tunnistama Luganski Zorya 1:0 paremust. Mängu ainsa värava lõi iraanlane Allahyar Sayyadmanesh 84. minutil.

Kaotus siiski Leicesterile kalliks maksma ei lähe, kui juba varasemalt oli neil edasipääs kindlustatud. Samuti läheb grupist edasi Braga.

Neljapäeval kindlustasid edasipääsu 32 parema sekka lõpuks 14 klubi: Antwerp, Benfica, Braga, Crvena zvezda, Dinamo Zagreb, Granada, Bayeri Leverkusen, Lille, AC Milan, PSV Eindhoven, Glasgow Rangers, Slavia, Tottenham ja Villarreal. Juba varasemalt oli koht play-offis kindel Arsenalil, Hoffenheimil, Leicesteril ja AS Romal.