Giroud' väravad sündisid 8., 54., 74. ja 83. minutil, viimane neist penaltist. 34 aasta ja 63 päeva vanuselt sai temast vanim Meistrite liiga mütsitembu sooritaja. Selle võistlussarja eelkäija Euroopa karika vanim kübaramees oli 1965. aastal Feyenoordi vastu kolm kolli löönud Madridi Reali legend Ferenc Puskas.

Kübaratrikiga sai kell 19.55 alanud kohtumises hakkama ka Türgi klubi Basaksehiri poolkaitsja Ifran Kahveci, kelle kolm väravat ei päästnud siiski meeskonda 3:4 kaotusest sakslaste RB Leipzigile. Võiduvärava lõi teisel üleminutil Leipzigi norralasest ründaja Alexander Sorloth.

Ajalugu sündis veel Torinos, kus esimese naiskohtunikuna tegi meeste Meistrite liigas debüüdi prantslanna Stephanie Frappart, kes muu hulgas luges VAR-i abiga määrustepäraseks Cristiano Ronalo 2:0 tabamuse Juventuse 3:0 võidumängus Kiievi Dinamo vastu.

Tegemist oli Ronaldo karjääri 750. väravaga klubi ja koondisemängude peale kokku.

Teises G-alagrupi kohtumises alistas FC Barcelona avapoolaja väravatest võõrsil 3:0 ungarlaste Ferencvarosi.

Dortmundi Borussia kindlustas F-alagrupist edasipääsu, kui kodus viigistati 1:1 Rooma Lazioga. Teises selle grupi kohtumises võttis belglaste Club Brugge kodus kindla 3:0 võidu Peterburi Zeniti üle.

Mängudeõhtu eeldatavas põnevuslahingus Manchester Unitedi ja Pariisi Saint-Germaini vahel võttis avapoolajal päris kuumaks krutitud pinged maha Unitedi brasiillasest poolkaitsja Fredi eemaldamine teise kollase kaardi tõttu 70. minutil. Vaid minut varem oli tema kaasmaalane Marquinhos löönud PSG võõrsil 2:1 juhtima. PSG avas skoori juba 6. minutil Neymari tabamusest, 32. minutil viigistas seisu Marcus Rashford, lõppskoor jäi esimesel üleminutil Neymari vormistada.

H-alagrupis on selge, et Basakhsehir jääb viimaseks, kuid kohad esimesest kolmandani jagatakse järgmisel teisipäeval, kui Leipzig võõrustab Manchester Unitedit ning PSG noolib kodus kohustuslikku võitu Basaksehiri üle.