BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikool Maks & Moorits
02.12.2020, kell 19:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
Ülekanne: Delfi TV

Kalev/Cramo on kaheksast mängust seitse võitnud. Kui 13. novembril saadi keeruline 76:74 võit Rapla üle ja järgmine mäng TALTECH-i vastu möödus samuti pigem tasavägiselt, mis lõpuks küll 81:67 võideti, siis viimases matšis oldi taas vastamisi TALTECH-iga ja saadi kirja koguni 113:59 võit. Jõuvahekorrad pandi paika juba avapoolajal, mis 25 punktiga võideti ja nii oli ülejäänud mänguaeg vaid lõppskoori vormistamise küsimus. Kregor Hermet viskas meeskonna parimana 19 punkti, võrdselt 16 silma lisasid Gabriel Bealer ja Marcus Keene, kellest viimane jagas veel 7 korvisöötu.

Marcus Keene on visanud Kalev/Cramo parimana keskmiselt 18,6 punkti ja andnud 5,8 korvisöötu. Devin Thomas on võtnud 11,8 lauapalli, Martin Dorbek teinud 2,3 vaheltlõiget ja Rauno Nurger 0,7 viskeblokeeringut.

Tartu on kaheksast mängust neli võitnud. Viimati võõrustati Rakvere Tarva meeskonda ning vastu tuli võtta ootamatult kindel 72:93 kaotus. Rakverel oli poolajaks 62 punkti olemas ning 20-punktiline eduseis ette näidata. Kolmandal veerandajal õnnestus Tartul vahet kuue punkti võrra küll vähendada, aga viimasel neljandikul olid taas külalised paremad. William Rayman tõi Tartu kasuks 25 punkti ja hankis 10 lauapalli. Hendrik Eelmäe lisas 14 silma.

Nüüdseks meeskonnast lahkunud William Rayman oli Tartu resultatiivseimana visanud keskmiselt 22,5 punkti, võtnud 9,5 lauapalli, teinud 1,5 vaheltlõiget ja 1,3 viskeblokeeringut. Samuti Tartust lahkunud Channel Banks oli andnud keskmiselt 4,5 korvisöötu.

Tallinna Kalev/TLÜ - Pärnu Sadam
02.12.2020, kell 19:30, Tallinn, Sõle Spordikeskus

Kalev/TLÜ on kümnest mängust kaks võitu teeninud. Eelmises mängus võõrustati AVIS UTILITAS Raplat ning leppida tuli 83:89 kaotusega. Poolaja Kalev/TLÜ võitis ja ka viimase neljandiku eel oldi kahe punktiga juhtimas. Pidurdamatus hoos oli aga Rapla mängujuht Mario Ihring, kes tõi lõpuks 31 punkti ja vedas Rapla raske võiduni. Kalev/TLÜ poolelt tõi Brandis Raley-Ross 20 punkti ja võttis 6 lauapalli. Siim-Markus Post lisas 18 silma.

Brandis Raley-Ross on meeskonna parimana visanud keskmiselt 19,6 punkti ning jaganud 5,2 korvisöötu. Emmanuel Wembi on võtnud 7,4 lauapalli ja teinud 1,7 viskeblokeeringut ning seni ühe mängu pidanud Austin Wrighten on teinud 2,0 vaheltlõiget.

Pärnu on kümnest mängust kaheksa võitu kogunud. Viimati heideldi võõrsil Rakvere Tarva meeskonnaga ning kätte saadi 76:72 võit. Poolajaks olid pärnakad nelja punktiga ees, aga kolmanda veerandaja lõppedes oli Rakvere omakorda kahe punktiga peal. Viimasel neljandikul viskas Pärnu 27 punkti Rakvere 21 vastu ning nii suudeti tasavägine kohtumine enda kasuks kallutada. Mihkel Kirves tõi Pärnu parimana 21 punkti ja 8 lauapalli. Edon Maxhuni lisas 13 silma.

Edon Maxhuni on visanud meeskonna parimana keskmiselt 18,0 punkti ja andnud 5,2 korvisöötu. Linards Jaunzems on võtnud 8,9 lauapalli, Lauris Blaus teinud 1,1 viskeblokeeringut ja Märt Rosenthal 1,9 vaheltlõiget.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Pärnu 98:92.

TALTECH - Rakvere Tarvas
02.12.2020, kell 19:30, Tallinn, TalTech Spordihoone

TALTECH on kümnest mängust kaks võitu saanud. Viimati kohtuti BC Kalev/Cramoga ja tunnistada tuli vastase selget 113:59 paremust. Juba poolajaks oli vahe 25-punktiline ning ülejäänud mänguaeg kujunes nii vaid lõppskoori vormistamiseks. Jaan Puidet viskas 12 punkti ja võttis 6 lauapalli. Tanel Sokk järgnes 8 punktiga.

Jaan Puidet on meeskonna parimana visanud keskmiselt 11,1 punkti, võtnud 6,1 lauapalli, teinud 0,5 viskeblokeeringut ja 1,5 vaheltlõiget. Kristjan Kangur on andnud keskmiselt 2,7 korvisöötu.

Rakvere on üheksast mängust neli võitu kogunud. Viimati oli koduplatsil vastaseks Pärnu Sadam, kellelt tuli vastu võtta 72:76 kaotus. Pärnu võitis poolaja, aga kolmanda veerandajaga õnnestus Rakverel kahe punktiga ette pääseda. Neljanda veerandajal oli Pärnu heas hoos, tuues 27 punkti Rakvere 21 vastu ja sellega saadi raske võit kätte. Devin Harris tõi Rakvere parimana 18 punkti, võttis 8 lauapalli ja tegi 5 vaheltlõiget. Kristaps Gluditis ja Egert Haller lisasid 11 silma.

Egert Haller on meeskonna parimana visanud keskmiselt 15,9 punkti. Riley Hayes on võtnud 6,3 lauapalli ning Renato Lindmets teinud 0,4 viskeblokeeringut. Devin Harris on andnud 5,0 korvisöötu ja teinud 2,0 vaheltlõiget.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 82:68.

Pärnu Sadam - BC Kalev/Cramo
05.12.2020, kell 17:00, Pärnu, Pärnu Spordihall
Ülekanne: Inspira, Delfi TV

2. detsembril oldi võõrsil vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ-ga.

Kalev/Cramo on kaheksast mängust seitse võitnud. Kui 13. novembril saadi keeruline 76:74 võit AVIS UTILITAS Rapla üle ja järgmine mäng TALTECH-i vastu möödus samuti pigem tasavägiselt, mis lõpuks küll 81:67 võideti, siis viimases matšis oldi taas vastamisi TALTECH-iga ja saadi kirja koguni 113:59 võit. Jõuvahekorrad pandi paika juba avapoolajal, mis 25 punktiga võideti ja nii oli ülejäänud mänguaeg vaid lõppskoori vormistamise küsimus. Kregor Hermet viskas meeskonna parimana 19 punkti, võrdselt 16 silma lisasid Gabriel Bealer ja Marcus Keene, kellest viimane jagas veel 7 korvisöötu.

2. detsembril võõrustati Tartu Ülikool Maks & Mooritsat.

Hooaja esimeses omavahelises mängus oli Kalev/Cramo 81:60 parem.

AVIS UTILITAS Rapla - Tartu Ülikool Maks & Moorits
06.12.2020, kell 16:00, Rapla, Sadolin Spordihoone

Rapla on ära pidanud 11 mängu, millest kuus on võidetud. Eelmises mängus oldi võõrsil vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ-ga, kellest saadi 89:83 jagu. Avapoolaeg kuulus siiski Kalev/TLÜ-le ja ka viimase neljandiku eel oldi kahe punktiga kaotusseisus. Suurepärase etteaste tegi aga Mario Ihring, kes viskas lõpuks 31 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 8 korvisöötu, mis oli kokkuvõttes Kalev/TLÜ-le liiast. Al-Wajid Aminu järgnes 25 punkti ja 8 lauapalliga.

Mario Ihring on meeskonna parimana visanud keskmiselt 17,3 punkti ja andnud 5,3 korvisöötu. Roberts Freimanis on võtnud 8,5 lauapalli, Al-Wajid Aminu teinud 1,6 viskeblokeeringut ja Saimon Sutt 1,7 vaheltlõiget.

2. detsembril oldi võõrsil vastamisi BC Kalev/Cramoga.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rapla 76:74.

TALTECH - Tallinna Kalev/TLÜ
06.12.2020, kell 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone

2. detsembril kohtuti Rakvere Tarva meeskonnaga.

2. detsembril võõrustati Pärnu Sadamat.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Kalev/TLÜ 85:65.

Läti klubidest on teisipäeval, 1. detsembril vastamisi BK Ogre ja Valmiera Glass VIA. Reedel, 4. detsembril heitlevad Latvijas Universitate - VEF Riga ja BK Liepaja - BK Ogre ning laupäeval, 5. detsembril kohtuvad Valmiera Glass VIA - BK Ventspils.