Ootamatustega kohanemine on kahtlemata selle aasta võtmeteema. Ootamatustega kaasneb vähemal või rohkemal määral meil frustratsiooni ja sisemine heitlus. Aga mismoodi end hoida ja võimalikult väikeste kuludega ennast läbi muutuste juhtida? Praktiline loeng „Kuidas juhtida muutusi oma elutreeningutel?" aitab mõista muutustele reageerimise psühholoogilisi tagamaid. Loengus osaledes saab vastused küsimustele:

  • Kuidas aju muutusi vastu võtab?
  • Mis on peamised sisemised ja välimised takistused muutuste juhtimisel?
  • Milles seisneb eduka kohanemise tuum?
  • Kuidas juhtida häirivaid emotsioone, vabaneda mõttelõksudest?
  • Kuidas edukamalt ümber häälestuda ja parimini toonuses püsida?


Loeng algab kell 18. Loengus osaleja saab enda jaoks kaasa teaduspõhiste nippide kogumi, mida oma igapäevaelus rakendada ja mille abil vaimset heaolu treenida.

Teadliku muutuste juhtimise loeng on osa Treeni teadlikult loengusarjast, mida korraldab Tallinna Ülikool. Loengud toimuvad detsembrini teisipäeva õhtuti ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones või veebiloenguna. Osalustasu 8€ (kohapeal sularahas, veebiloengu puhul esitatud arve alusel).

Lektor Eva-Maria Kangro on psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Milttonis. Ta aitab saavutada eesmärke ja püsida vaimselt vormis, rakendades psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmisi, mida kinnitab omal nahal kogetu nii teadlase, nõustaja, koolitaja kui lihtsalt inimesena. Tema põhisuunaks on muutuste juhtimise psühholoogia - kuidas kasulikud pöörded ellu viia, takistustega toime tulla ja teotahet hoida, nii et elust ikka rõõmu oleks.

Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Oma teadustöös keskendus ta eneseregulatsioonioskuste mõistmisele ja suunamisele. Ta kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda ja on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest.

Loengusari TREENI TEADLIKULT sügis 2020 on peale seda loengut veel viimane loeng:

08.12 Ööpäeva rütm - kas saab selle eest põgeneda või peab alluma? TLÜ professor Kristjan Port


Registreerimine loengutele:
https://www.tlu.ee/treeniteadlikult

Soovitame aegsasti registreerida loengule, sest koroonaviiruse leviku tõttu lubame saali poole vähem inimesi. Kohapeal osalemisel on kohustuslik maski kandmine. Võimalus on loengus osaleda ka veebiloenguna, sel juhul tuleb oma soov edastada registreerimisel ning tasuda esitatud arve alusel ülekandega enne loengu toimumist.

Täiendav info: katrin.soidra-zujev@tlu.ee või telefonil 639 1751.

Loengusarja korraldavad TLÜ loodus- ja terviseteaduste Instituut koostöös Tallinn Liigub programmiga. Loengute teavitust aitab teha Delfi. Looga on seotud eelmiste hooaegade valik loenguid täispikas versioonis tasuta.