Kahevõistluses tuli Kristjan Ilves kolme päeva jooksul teist korda viiendaks. Tänane hüppevõistlus jäeti keeruliste tuuleolude tõttu ära ja 10 km murdmaarajale mindi neljapäevase proovivõistluse põhjal.

Seega alustas Ilves suusadistantsi neljandalt kohalt. Ta lasi esimeste ringidega mööda sakslase Fabien Riessle ja jäi esinelikust enam kui 20 sekundi kaugusele, aga enne viimast ringi püüdis eestlane konkurendid kinni. Viimastel tõusudel Ilvesel siiski esikolmikukoha eest võitlemiseks jaksu ei jätkunud ja ta sai viienda koha.

Tulemused:

.

Kahevõistluse MK-sarja juhib 200 punktiga norralane Jarl Magnus Riiber, kes ei saanud täna neljapäevase diskvalifitseerimise tõttu startida. Ilves on 103 punktiga kaheksandal kohal.

Laupäeval 14. kohaga senise karjääri parima tulemuse MK-sarjas teinud 21-aastane suusahüppaja Artti Aigro piirdus täna 30. kohaga. Esimeses voorus lendas ta 134 meetri kaugusele ja jagas koguni viiendat kohta, aga teises voorus jäi eestlase tulemuseks 89 meetrit.

Tänane esikümme:

.

Murdmaasuusatamises olid täna kavas jälitussõidud. Naiste 10 km sõitu valitses norralanna Therese Johaug. Teise koha võttis venelanna Tatiana Sorina (+47,0). Kolmandaks tuli rootslanna Ebba Andersson. Esimesena jäi kolme hulgast välja tema kaasmaalanna Frida Karlsson. Eestlanna Aveli Uustalu starti ei tulnud.

Meeste 15 km jälitussõidus võttis tänu lõpuspurdile võidu norralane Johannes Hösflot Kläbo, venelane Aleksander Bolšunov kaotas talle 0,3 ja norralane Emil Iversen 3 sekundiga. Kaarel Kasper Kõrge sai 69. koha (+7.43,3.).