Saksamaa suurklubi alistas 3:1 Stuttgarti. Kohtumine algas paremini aga võõrustajate jaoks, kui 20. minutil oli täpne Tanguy Coulibaly. 38. minutil viigistas seisu Bayerni ääreründaja Kingsley Coman.

Kõigest minut hiljem sahistas Stuttgarti särgis võrku Philipp Forster, kuid VAR tühistas tabamuse vea tõttu. Avapoolaeg lõppes juba Bayerni eduseisul, sest esimesel lisaminutil oli täpne Robert Lewandowski. Teisel poolajal suutis Bayern edu hoida ning 87. minutil vormistas 3:1 lõppseisu Douglas Costa.

Üllatuskaotuse sai samal ajal Dortmundi Borussia. Dortmundi klubi jäi kodus 1:2 alla FC Kölnile. Külalistele tõi võidu Ellyes Skhiri, kes oli täpne 9. ja 60. minutil. Võõrustajate eest sai jala valgeks Thorgan Hazard.

Dortmundist mööda teisele kohale kerkis RB Leipzig, olles kodus 2:1 parem Arminia Bielefeldist. Leipzigi poolelt olid täpsed Angelino ja Christopher Nkunku. Külaliste auvärava lõi Fabian Klos.

Bayern jätkab tabelis liidrina, olles kogunud 22 punkti. Leipzig jääb neist maha kahe punktiga. Dortmund on omakorda Leipzigist kahe silma kaugusel.