Juba 5. minutil viis Tottenhami juhtima lõunakorealane Heung-Min Son. 27. minutil võeti VAR-i abiga Citylt ära Aymeric Laporte'i löödud värav, mille eel fikseeriti Gabriel Jesusil käega mäng.

65. minutil suurendas Harry Kane'i söödust kodumeeskonna eduseisu Argentina poolkaitsja Giovani Lo Celso, kes vaid 35 sekundit tagasi Steven Bergwijni asemele mängu oli vahetatud.

Tottenham võitis sellest hoolimata, et City jäi pallivaldamisprotsendilt peale numbritega 66:34 ning sooritas 22 pealelööki Tottenhami 4 vastu. Kaks ainsat raamide vahele suunatud pealelööki tõid Spursile ka väravad, Tottenhami väravavaht Hugo Lloris tegi viis tõrjet.

Väikse tõrvatäpi Tottenhami meepotti tilgutas aga Toby Alderweireldi vigastus ja väljavahetamine 81. minutil.

Üheksast mängust kuus võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse teeninud Tottenham möödus tabelis ajutiselt liidrikohta hoidnud Londoni Chelseast, kes oli täna võõrsil 2:0 parem Newcastle Unitedist.

Hilisõhtuses mängus võitis Manchester United kodus 1:0 West Bromwich Albioni. Mängu ainsa värava lõi portugallane Bruno Fernandez 56. minutil penaltist. Tänases neljandas kohtumises oli Brighton võõrsil 2:1 üle Aston Villast.