Eestil oli avapoolaja keskel hea võimalus, kui karistusalajoone lähistel teeniti karistuslöök, kuid kaptenipaela kandnud Markus Poomi soorituse suutis vastaste puurilukk tõrjuda, teatab Jalgpall.ee.

Bulgaaria asus mängu juhtima 28. minutil tänu Lachezar Kotevi suurepärasele kauglöögile. Kaks minutit hiljem kahekordistas eduseisu terava nurga alt väravavõrgu leidnud Ertan Tombak, kui Bulgaaria suutis väravaks vormistada paremalt äärelt alanud rünnaku.

Eestil oli 44. minutil suurepärane võimalus lüüa üks värav tagasi, kui Daniel Naumov tõrjus Henri Välja löögi, kuid Sten Reinkort lõi tagasi põrkunud palli värava eest kahjuks üle.

Reinkortil avanes võimalus ka 75. minutil, kui ta sihtis vasaku jala löögiga tagumist nurka, kuid taas oli Naumov ülesannete kõrgusel. Mõned minutid hiljem teenis koondis karistuslöögi, kuid Henri Välja löögi mõnekümnelt meetrilt suutis taas Naumov tõrjuda.

Kuigi Eesti mängis teisel poolajal hästi ja lõi mitmeid võimalusi, nõelas kohtumise lõpus taas Bulgaaria. Zdravko Dimitrovi karistuslöögile sai Karl-Romet Nõmm käed vahele ning võõrustajad teenisid nurgalöögi. Järgnenud tsenderdusest lõi palli peaga väravasse Kaloyan Krastev, kes tegi 88. minutil lõppseisuks 3:0.

Eesti sai kuueliikmelises alagrupis viienda koha viie punktiga. Eesti edestas ühe punktiga Lätit. Lõunanaabrid kaotasid täna Poolale 1:3.

Meie alagrupi võitis kümne mänguga 23 punkti teeninud Venemaa. Poola saavutas 20 punktiga teise koha ja Bulgaaria oli 18 punktiga kolmas. Serbia oli 12 punktiga neljas.