Pärnu tegi otsustava vahespurdi (8:0) enne otsustava veerandi keskpaika, kui eduseis kasvatati 59:51-le. Kolm minutit enne lõppu juhiti korraks ka 11 punktiga ning lõpuvile kõlades olid tablool numbrid 77:69.

Pärnakate parimad korvikütid olid Robert Valge 19, Linards Jaunzems 17 ja Edon Maxhuni 15 punktiga. Kaksikduublini jõudnud Jaunzems võttis ka 13 lauapalli.

TalTechi resultatiivseim oli Eesti koondise endine kapten Kristjan Kangur, kes tõi 24 punkti (sh kolmesed 4/10) ja kuus lauapalli. Tanel Sokk lisas TalTechi arvele 16 punkti ja neli resultatiivset söötu.

Pärnul on nüüd tabelis seitse võitu ja kaks kaotust, millega hoitakse Eesti klubide hulgas Kalev/Cramo (5-1) järel teist kohta. TalTech on senisest kaheksast mängust võitnud vaid kaks.

Vaata ka uue hooaja esimest Basket TV-d, kus fookuses olid just TalTechi tegemised!