D.C. Unitedi saatus ei olnud põhihooaja viimases voorus enam ainult enda kätes, kuid selge oli see, et võiduta ei juhtu nagunii midagi. United võitis avapoolaja 2:1, kuid lasi vastasel 74. minutil viigistada ning 88. minutil ka võiduvärava lüüa. Esimesel üleminutil jäi Montreal arvulisse vähemusse, kui punase kaardiga saadeti varem pesema kanadalane Samuel Piette.

Sorga alustas mängu algkoosseisus ja vahetati pingile 77. minutil. Kogu hooaja peale sai ta kirja 17 mängu (6 algkoosseisus) ja ühe värava.

D.C. United jäi idakonverentsis 13. kohale 21 punktiga. Viimasena pääses kaheksandikfinaali David Beckhami klubi Miami Inter, kes kogus 24 silma. Montreal lõpetas põhihooaja 26 punktiga 9. kohal.

Play-off'ist välja jäämine tähendab, et Sorga peaks sel nädalal liituma Eesti koondisega mängudeks Itaalia (11.11), Põhja-Makedoonia (15.11) ja Gruusiaga (18.11).