„Väga raske päev! 180km ja üle 4000 tõusumeetri. Stardis oli ilm üpris jahe ning sadas vihma. Kohe alguses pandi “punn” põhja ja sain aru, et täna on jalad nagu vati sees,“ kirjutas Räim Facebookis.

„Esimese suurema tõusu kannatasin pundis ära ning seejärel hakkas Jumbo Visma päris korralikku tempot tegema, et jooksikud mitte kaugele lasta. Ees oli 25-30 meest. Eks kõik olid juba tuurist väsinud ja siis tekitasime taha grupi, kus oli lõpuks 40 meest. Seal oli palju sprintereid ja muid abimehi. Pidime siiski tempot tegema, et ajalimiit meid ei ohustaks. Etapp lõppes 10km järsu tõusu otsas, mis oli lage, tuuline ja järsk. Viimased seitse km läksid nii aeglaselt. Õnneks polnud ajalimiit probleem.“

Vuletal seisab ees veel pühapäevane etapp, kui võistlusele pannakse Madridis punkt. „Tuur peaaegu tehtud! Jäänud on veel homne (pühapäevane) sile etapp Madriidis, kus saan veel oma sprindijalga proovida. Eks näha ole, kui palju kütust mul paagis veel on. Ja peab ütlema, et tulla täna lõpus üle joone ning lüüa sõbraga (Laasuga) ruskat, oli midagi erilist! Seda ma ei unusta kunagi!“ kirjutas ta lõpetuseks.

Velotuuri üldvõidu suunas on liikumas sloveen Primož Roglic, kes edestab viimase etapi eel teisel kohal olevat Ecuadori ratturit Richard Carapazi 24 sekundiga.