Jose Mourinho juhendatav Tottenham võitis selle kohtumise 3:1 ja jõudis alagrupiturniiri kolmanda vooruga kuue punktini.

Kane avas 13. minutil skoori, kui suunas palli võrku Lucas Moura antud nurgalöögi järel. Siis tegi Kane eeltöö Moura väravale, kuid poolajal võttis Mourinho oma põhiründaja puhkama.

Teisel poolajal vähendas Claudiu Keseru esmalt kodumeeskonna kaotusnumbreid ja seejärel vormistas Giovani Lo Celso Spursi 3:1 võidu Bulgaaria meistri vastu.

Tottenhami suurima väravaküti tiitlini on Kane`il aga veel pikk maa minna, sest aastatel 1961-1970 Põhja-Londoni klubi esindanud Jimmy Greaves jõudis 379 mänguga lüüa kokku 266 väravat. Kane on hetkel Tottenhami kõigi aegade edetabelis kolmas, teda edestab ka 208 väravat löönud Bobby Smith.

Kuna eelmises voorus Tottenhami üllatanud Antwerp kaotas täna Linzile 0:1, on kõigil kolmel klubil tabelis võrdselt 6 punkti.