Võõrsil mänginud Leicesteri võidule panid esimese 20 minutiga aluse väravani jõudnud Harvey Barnes ja Youri Tielemans. Leeds vähendas teise poolaja avaminutitel Stuart Dallase väravast vahe minimaalseks, kuid viigiväravat vaatamata suurele survele lüüa ei suudetud. Hoopis 33-aastane Jamie Vardy jõudis veerand tundi enne kohtumise lõppu oma hooaja seitsmenda väravani ja kasvatas külaliste edu 3:1-le. Lõpuminutil vormistas Tielemans penaltist oma teise värava ja lõppseisu.

Teises tänases mängus võitis Fulham kodus 2:0 West Bromwichi ja pääses väljalangemistsoonist, tõustes 17 kohale.

Seitsme vooru järel juhib Premier League`i tiitlikaitsja Liverpool 16 punktiga. Leicesteril on teisena 15 ja Tottenhamil kolmandana 14 silma.